Birojs “Dabīgs Produkts” ar stendu piedalīsies izstādē “Riga Food 2010”
Publicēts 20. maijā, 2010.
Birojs “Dabīgs Produkts” ar stendu tiks pārstāvēts 15. starptautiskajā pārtikas izstādē “Riga Food 2010”, kas norisināsies no 8. līdz 11. septembrim Ķīpsalā.

“Dabīga Produkta” stendā būs pārstāvēti visi biroja dalībnieki – uzņēmumi, kas ar savu produktu degustācijām un prezentācijām sniegs plašu ieskatu Latvijā pieejamo dabīgo produktu klāstā. Interesentiem, izstādes apmeklētajiem būs iespēja iepazīties gan ar katru uzņēmumu atsevišķi, gan arī uzzināt par biroja “Dabīgs Produkts” izveides mērķiem un aktualitātēm, kā arī uzņēmējiem uzzināt par konkrētu produktu iespējām pretendēt uz preču zīmes “Dabīgs Produkts” saņemšanu.

   

“Viens no biroja “Dabīgs Produkts” mērķiem ir veselīga un videi draudzīga dzīvesveida popularizēšana. Stends populārajā un plaši pārstāvētajā izstādē “Riga Food” dos biroja idejām, ka arī pārstāvētajiem uzņēmumiem iespējas demonstrēt savu produktu, piešķirot tam papildus pievienoto vērtību, ko dod atbilstība dabīga produkta standartiem. Šobrīd sabiedrība arvien lielāku uzmanību pievērš dabisku produktu lietošanai uztura, tādēļ ir svarīgi viņiem piedāvāt atbilstošu informāciju un produktu klāstu,” norāda biroja “Dabīgs Produkts” pārstāvis Mārcis Burķītis. 

Birojs “Dabīgs Produkts” veidots ar mērķi veicināt dabīgu produktu patēriņu Latvijā, informēt sabiedrību par iespējām un nozīmību izvēlēties savā uztura lietot dabīgus Latvijas produktus, kas nesatur kaitīgas vielas un tā ražošana nenodara ļaunumu organismam un dabai. Lai atbildētu uz iedzīvotāju arvien pieaugošo interesi par veselīga uztura un dzīvesveida iespējām, ir jārada skaidri un saprotami noteikumu un pieejama informācija par produktu atbilstību noteiktiem kritērijiem. Dabīgie produkti ir jāpadara iedzīvotājiem atpazīstami un ērti pieejami. Tāpat uzņēmumiem jārada vēlme un iespējas šādus produktus ražot. 

Galvenie biroja darbības virzieni ir sabiedrības izglītošana un informēšana par veselīga dzīvesveida un veselīga uztura nozīmību, dabīgus produktus ražojošo uzņēmumu atbalsts, kā arī preču zīmes “Dabīgs produkts” piešķiršana un attīstība. Ar komunikācijas un sabiedrisko attiecību aktivitāšu palīdzību “Dabīgs produkts” popularizē veselīga dzīvesveida ideju, to ieviešot arvien vairāk uzņēmumu un ģimeņu dienaskārtībā, tādējādi sasniedzot mērķi – padarot sabiedrību Latvijā veselīgāku. Birojs “Dabīgs produkts” tāpat nodarbojas ar dabīgu produktu pārdošanas veicināšanu – ar mārketinga palīdzību pircēji tiek pārliecināti par dabīgu produktu priekšrocību salīdzinājumā ar citām precēm.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: