Publicēts 8. martā, 2013. Autors: Dabīgs Produkts.
Garšvielu ražotāja “Garšu Fabrika” ražotajiem produktiem piešķirta preču zīme “Dabīgs produkts”, tādējādi apliecinot kompānijas ražoto garšvielu augsto kvalitāti un dabīgo izcelsmi.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 5. martā, 2013. Autors: Dabīgs Produkts.
Kosmētikas ražotājam “Kiro Cosmetics” piešķirta preču zīme “Dabīgs produkts”, tādējādi apliecinot kompānijas ražotās kosmētikas augsto kvalitāti un dabīgo izcelsmi.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 8. janvārī, 2013. Autors: Dabīgs Produkts.
Dārzeņu audzēšanas un pārstrādes uzņēmuma “Dimdiņi” ražotajiem štovētajiem kāpostiem un štovētajiem kāpostiem ar šampinjoniem, skābētu kāpostu sulai, skābētajiem kāpostiem , skābētajiem kāpostiem ar burkāniem, skābētajiem kāpostiem ar dzērvenēm, skābētajiem kāpostiem ar āboliem, kā arī skābētajiem kāpostiem ar papriku piešķirta preču zīme “Dabīgs Produkts”, tādējādi apliecinot produkcijas dabisko izcelsmi un augsto kvalitāti.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 21. decembrī, 2012. Autors: Dabīgs Produkts.
Uzņēmuma “Durbes veltes” ražotajai produkcijai jau trešo gadu piešķirta preču zīme “Dabīgs produkts”, tādējādi apliecinot produktu augsto kvalitāti un dabīgo izcelsmi.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 14. decembrī, 2012. Autors: Dabīgs Produkts.
Ziemassvētki ir mierīgākais laiks gadā, kad cilvēki savas ikdienas rūpes un raizes kaut uz neilgu laiku cenšas atvirzīt malā, lai šo periodu pavadītu kopā ar ģimeni un citiem sev mīļajiem. Tēvi darba datorus nomaina pret ragaviņām, lai kopā ar saviem bērniem laistos no kalna, bērni savas skolas grāmatas noliek tālākajos plauktos, lai pagalmā pikotos un veltu sniegavīrus, bet mammas gatavotās pusdienas ir tik garšīgas kā nekad.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 12. decembrī, 2012. Autors: Dabīgs Produkts.
Kosmētikas ražotājam "Beauty Shop" ir piešķirta preču zīme “Dabīgs produkts”, tādējādi vēršot uzmanību uz kompānijas piedāvātās kosmētikas dabīgo izcelsmi un augsto kvalitāti.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 22. novembrī, 2012. Autors: Dabīgs Produkts.
“Greener Foods” ražotie graudu pārslu, riekstu un žāvētu augļu musli produkti turpmāk tiks marķēti ar preču zīmi “Dabīgs Produkts”, tādējādi apliecinot to augsto kvalitāti, dabiskās izejvielas un veselīgumu un padarot tos pamanāmākus un atpazīstamākus veikalu plauktos.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 6. novembrī, 2012. Autors: Dabīgs Produkts.
Zemnieku saimniecības “Jaunstāmeri” ražotājiem mājas vīniem, kas gatavoti no pašu bioloģiskā saimniecībā audzētām ogām un augļiem tiek piešķirta preču zīme “Dabīgs Produkts”, tādējādi apliecinot produkcijas dabisko izcelsmi un augsto kvalitāti.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 27. jūnijā, 2012. Autors: Dabīgs Produkts.
Lai veicinātu produktu atpazīstamību un vēlreiz apliecinātu to dabiskumu, sukāžu un sīrupu ražotnei SIA “RicBerry” piešķirta preču zīme “Dabīgs Produkts”. Turpmāk dabīgās sukādes un sīrupus atpazīt būs iespējams pēc īpašās zaļās lapiņas.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 16. maijā, 2012. Autors: Dabīgs Produkts.
Turpinot attīstīt dabīgu produktu lietošanu uzturā, to veselīgumu un nepieciešamību, uzņēmuma " Saldus Pārtikas Kombināts" ražotajiem produktiem tiek piešķirta preču zīme “Dabīgs Produkts”.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 21. jūnijā, 2011. Autors: Dabīgs Produkts.
Pēdēja laikā sabiedrību satricinājusi ziņa par dabīgu, bet tajā pašā laikā cilvēka organismam kaitīgu vielu klātbūtni atsevišķos Latvijā nopērkamos pārtikas produktos. Lai informētu patērētājus un dotu iespēju uzturā lietot tikai veselīgu un dabisku pārtiku, birojs “Dabīgs Produkts” dara zināmu, ka jau iepriekš ir uzsācis darbu pie preču zīmes iegūšanas kritēriju papildināšanas.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 20. maijā, 2010. Autors: Dabīgs Produkts.
Birojs “Dabīgs Produkts” ar stendu tiks pārstāvēts 15. starptautiskajā pārtikas izstādē “Riga Food 2010”, kas norisināsies no 8. līdz 11. septembrim Ķīpsalā.
Lasīt visu rakstu...